Digitaalvaardig in de zorg

Digivaardigindezorg

Gezocht: zorgmedewerkers uit de VVT en huisartsenzorg!

Werk je in de VVT of huisartsenzorg? Om het verschil te maken voor ons onderzoek naar tijdwinst hebben we een grote groep deelnemers (en dus jullie!) keihard nodig! We zoeken concreet naar zorgmedewerkers die bereid zijn om 45 tot 60 minuten geobserveerd te worden tijdens het uitvoeren van digitale handelingen op hun werkplek voor een onderzoek naar tijdwinst. Het onderzoek vindt plaats van februari tot mei 2025. Nog twijfels? Je krijgt er nog iets voor terug:

Wat krijg je ervoor terug?

  • Een cadeaubon van €15 voor iedere deelnemer.
  • Inzicht in de digitale vaardigheden van jouw organisatie vergeleken met andere organisaties (bij minimaal 5 aanmeldingen).
  • Een geanonimiseerd rapportje voor organisaties met meer dan 5 deelnemers.
  • Mogelijkheid om tijdwinst en stressreductie te realiseren door verbeterde digitale vaardigheden.

Doe mee en help ons om de digitale vaardigheden in de zorg te verbeteren!

Aanmelden of meer informatie

Neem contact op met de helpdesk van ZorgfocuZ: tel./WhatsApp 050 20 53 014 (werkdagen 09:00-17:00) of e-mail: helpdesk@zorgfocuz.nl. Bij organisaties willen we graag een contactpersoon hebben voor de planning.